Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Dyrektor handlowy

Dyrektor handlowy

Solid Security Sp. z o.o., śląskie / , 2020-10-02

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: woj. śląskie

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników,
  • stabilne warunki zatrudnienia i pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość awansu w strukturach sprzedażowych,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży.

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • przygotowywanie ofert, zleceń, umów, raportów i innych bieżących dokumentów,
  • bieżące weryfikowanie i analiza podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • współpraca z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności negocjacyjne i umiejętności handlowe w kontaktach z Klientem biznesowym,
  • wysoka orientacja na osiąganie celu, konsekwencja w działaniu,
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat.B.