Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Dyspozytor centrali telefonicznej

Dyspozytor centrali telefonicznej

Simple Work Group Sp.z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Obsługa programu komputerowego
  • Kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży)
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Niekaralność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Mile widziane zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole