Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Elektryk Doradca Techniczny Klienta (Handlowiec)

Elektryk Doradca Techniczny Klienta (Handlowiec)

Klient portalu Praca.pl, pomorskie / Reda, 2020-10-26

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3809427, z dnia 2020-10-26

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: pomorskie / Reda

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych wyrobów (osprzęt kablowy)
  • sprzedaż i prowadzenie negocjacji handlowych
  • przygotowywanie ofert oraz dokumentacji technicznej
  • raportowanie swoich działań do Kierownika Sprzedaży
  • stały monitoring sytuacji rynkowej i działań konkurencji na określonym obszarze działania
  • wizyty handlowe u klientów

Wymagania

  • wykształcenia minimum średnie preferowane wyższe techniczne specjalizacje energetyka, elektrotechnika
  • znajomości rynku elektroenergetycznego i wymagań klientów
  • łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych oraz umiejętności negocjacyjnych
  • zaangażowania, samodzielności i komunikatywności
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziana znajomości języka angielskiego
  • gotowości do podróży służbowych w nienormowanym czasie pracy
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienia na umowę o pracę ¾ etatu lub kontrakt
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę