Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Export Manager

Export Manager

Thermosilesia Sp. z o.o. Sp. k. , śląskie / Ruda Śląska, 2021-01-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników THERMOSILESIA należy do grona liderów dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Przewagę konkurencyjną firmy umacniają profesjonaliści z branży HVAC. Naszym atutem jest również własne centrum logistyczne o powierzchni 4 300 m2.

W związku z rozbudową naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zakres obowiązków
  • realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym rynku eksportowym,
  • poszukiwanie i nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami,
  • przygotowywanie, negocjowanie, podpisywanie i realizacja umów handlowych zgodnie z zatwierdzonym budżetem i polityką sprzedaży,
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi,
  • obsługa posprzedażowa,
  • wdrażanie nowych produktów na powierzonym rynku zagranicznym,
  • współpraca z lokalnymi instytucjami opiniotwórczymi i urzędami państwowymi,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • przygotowywanie raportów i analiz.
Wymagania
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
  • umiejętność diagnozowania potrzeb klienta i budowania długoterminowych relacji,
  • silna orientacja na realizację wyznaczonych celów,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz dążenie do realizacji celów,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • znajomość branży HVAC będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe, sprzedażowe,
  • benefity - dopłata do karty multisport,, owocowe wtorki,
  • pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy,
  • bezpłatny i ogrodzony parking,
Administratorem przesyłanych danych osobowych będzie Thermosilesia sp. z o. o. sp. k. Kontakt w sprawie ogłoszeń o pracę jest możliwy pod adresem praca@thermosilesia.pl, w sprawie ochrony danych osobowych iod@thermosilesia.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami sposobów na jakie będziemy przetwarzać dostarczone nam dane osobowe pod adresem https://thermosilesia.pl/pl/proces-rekrutacji#dane

Prosimy o nie umieszczanie w listach motywacyjnych, CV i innych przesyłanych nam dokumentach zbędnych danych osobowych takich jak np.: PESEL, dokładny adres zamieszkania, imiona i nazwiska dzieci.

Jeżeli życzą sobie Państwo, abyśmy użyli przesłanych nam informacji, w tym danych osobowych, także w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie do CV lub przesłanie wraz z nim następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: Imienia, nazwiska, daty urodzenia, wykształcenia, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia i kwalifikacji, adresu e-mail, numeru telefonu; oraz pozostałych podanych przeze mnie informacji także w celu dołączenia ich do innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Thermosilesia. Dane będą przetwarzane zgodnie z zasadami, które zostały podane do mojej wiadomości w związku z ofertą pracy i są dostępne pod adresem https://thermosilesia.pl/proces-rekrutacji#dane. Zgoda ta jest ważna przez rok od momentu ostatniego dołączenia mojej kandydatury do innych rekrutacji, jej wycofania lub ograniczenia. Thermosilesia skontaktuje się ze mną przed dołączeniem moich danych do innego procesu rekrutacji.