Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Główny Księgowy / Główna Księgowa

Główny Księgowy / Główna Księgowa

TOTALBUD S.A., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma Totalbud S.A. od 2003 roku tworzy oraz współuczestniczy w tworzeniu nowych budynków mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych głównie na terenie Warszawy i okolic. Przez lata działalności daliśmy się poznać jako rzetelne, uczciwe i fachowe przedsiębiorstwo dla którego najwyższym priorytetem jest zadowolenie i komfort naszych klientów oraz pracowników.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kompleksowy nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu , Rady Nadzorczej oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • nadzór nad merytoryczną i formalną poprawnością dokumentów księgowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, Bank),
  • odpowiedzialność za zarządzanie zespołem księgowym,
  • wsparcie zespołu w bieżącej pracy oraz współpraca z innymi działami,
  • przygotowywanie dokumentacji dla audytorów według otrzymanych zaleceń oraz współpraca z nimi,
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w pracy w firmie z branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań w procedurach księgowych,
  • terminowość, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na zmiany,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne pracy własnej i zespołu,
  • biegła znajomość MS Office,
  • znajomość środowiska Sap Business One będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ,
  • wsparcie w rozwoju w postaci szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • miła atmosfera pracy w młodym, rozwijającym się zespole,
  • rozbudowany pakiet socjalny: ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy, wyjazdy integracyjne,
  • doskonalenie języka angielskiego,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim.