Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec - Oferent

Handlowiec - Oferent

Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Płock, 2020-11-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3785622, z dnia 2020-11-25

Nasza firma zajmuje się produkcją i zbytem okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych na terenie Europy, Azji oraz Ameryki Północnej.

Oprócz produkcji okien standardowych oferujemy również ich wykonanie według projektu. Nasze produkty znajdują zastosowanie również tam, gdzie wymagana jest architektoniczna indywidualność.

Firma Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o. – producent stolarki drewnianej poszukuje pracowników do Działu ds. Komunikacji z Klientami Zagranicznymi.

Miejsce pracy: mazowieckie / Płock

Opis stanowiska

  • przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych Klientom w zakresie działalności firmy,
  • dobór rozwiązań technicznych odpowiadających potrzebom Klientów,
  • sporządzanie i obieg dokumentacji handlowej.

Wymagania

Warunkiem współpracy z nami jest znajomość języka francuskiego.

Ponadto kandydat powinien wykazywać wysokie zdolności interpersonalne – łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych.

Wiedza techniczna z zakresu stolarki otworowej nie jest wymagana. Niezbędna wiedza techniczna będzie przekazana w trakcie szkoleń.

Oferujemy

  • praca w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę,
  • jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą,
  • zasadniczo oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, ale możliwa jest również umowa o pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN