Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec-pomiarowiec

Handlowiec-pomiarowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, dolnośląskie / Legnica, 2020-12-21

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/20/1410
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta w salonie przy biurku. Sporządzanie ofert cenowych w pakiecie Office na laptopie oraz w specjalnym programie do wycen z firmy OKNOPLAST, laptop obsługiwany myszą. Drukowanie ofert za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego. Niszczenie dokumentów, które zawierają dane osobiste, w które nie moga mieć wgląd osoby "trzecie" za pomoca niszczarki. Praca w terenie (najczęściej u klienta w domu wielorodzinnym bądź na budowie w domu jednorodzinnym). Dokonywanie pomiarów za pomocą dalmierza. Wyznaczanie poziomów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Wymagania inne:

CAZ-WP.723.66.2019 POWER uzupełnienie

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy