Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik Działu Sprzedaży

Pracownik Działu Sprzedaży

Gumaprodukt Bałando Leszek, pomorskie / Pelplin, 2020-12-08

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3988209, z dnia 2020-12-08

Miejsce pracy: pomorskie / Pelplin

Opis stanowiska

  • kontakt z klientami w Polsce i zagranicą,
  • rozmowy handlowe,
  • pozyskiwanie nowych klientów, dostawców i zakup surowców,
  • Szacowanie kosztów produkcyjnych oraz wyceny nowych produktów .
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych;
  • koordynacja wysyłek i działań logistycznych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe, techniczne.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office, pozostałe programy będę atutem – np. CAD, programy do fakturowania),
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie, kolejny język będzie dużym atutem.
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i ofertowania produktu;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią historią;
  • atrakcyjny system wynagradzania na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność.