Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec z językiem rosyjskim

Handlowiec z językiem rosyjskim

LeasingTeam Professional, małopolskie / Bochnia, Kraków, 2020-10-30

Oferta przeniesiona archiwalna
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bochnia, Kraków
Nr ref.: 0035640
Zakres obowiązków:
  • Obsługa rosyjskojęzycznych klientów B2B;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów telefonicznie bądź mailowo;
  • Identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta;
  • Przygotowywanie ofert;
  • Obsługa klientów będących w bazie firmy.
Oczekiwania:
  • Znajomość języka rosyjskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Zaangażowanie w pracę;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Gotowość do delegacji służbowych po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej.
Oferta:
  • Umowa o pracę/B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Praca od poniedziałku do piątku, od 8 do 16;
  • Standardowy pakietów benefitów pozapłacowych;
  • Laptop, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego po pełnym wdrożeniu);
  • Szczegółowe szkolenie dotyczące asorytmentu firmy;
  • Możliwość pracy zdalnej po pełnym wdrożeniu.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl