Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec

Handlowiec

GOLDFOAM Sp. z o.o., kujawsko-pomorskie / , 2020-10-08

Oferta przeniesiona archiwalna

Producent wyrobów z folii bąbelkowej

pianki polietylenowej poszukuje

kandydatów na stanowisko

Handlowiec
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Przygotowanie prezentacji i ofert handlowych

  • Prowadzenie rozmów i negocjacje z potencjalnymi klientami

  • Realizacja planów sprzedaży

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnej branży
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na osiągnięcie wyników

Prosimy o zamieszczenie w przesłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani do ich usunięcia lub zniszczenia.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu prowadzenia procesu rekrutacji:

  • w zakresie danych wykraczającym poza zakres wskazany w kodeksie pracy,
  • w zakresie danych przewidzianych w art. 9 RODO,
  • w przypadku pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informacja

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Goldfoam Spółka z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielnej 100. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest pisemnie pod adresem siedziby Administratora lub mailowo pod adresem ekonik@goldfoam.com.pl Pani/Pana dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji:

  • na podstawie zgody wyrażonej poprzez wyraźne działanie potwierdzające, polegające na przesłaniu aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) w zakresie danych przewidzianych kodeksem pracy,
  • na podstawie zgody w zakresie danych wykraczających poza zakres danych przewidziany kodeksem pracy (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO),
  • na podstawie odrębnej zgody w przypadku zawarcia w dokumentach danych z zakresu przewidzianego w art. 9 RODO (podstawa prawna: art. 9 ust. 2 lit. a) RODO),
  • na podstawie odrębnej zgody w przypadku udostępnienia danych na potrzeby przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Pani/Pana dane osobowe: mogą być udostępniane firmom świadczącym na rzecz Administratora: usługi hostingu poczty oraz usługi obsługi IT i będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. Planowany czas zakończenia rekrutacji 30 dni. W przypadku udzielenia zgody na pozostawienie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji będą one przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 180 dni. Dodatkowo informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo żądania od administratora dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz ich usunięcia. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych wykraczających poza wskazany powyżej zakres jest dobrowolne.

Administrator nie zamierza korzystać ze zautomatyzowanego podejmowania decyzji w procesie rekrutacji.