Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec

Handlowiec

AMS Metal Sp. z o.o. , śląskie / Siemianowice Śląskie, 2020-11-18

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3875076, z dnia 2020-11-18

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Handlowiec

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów -rynki krajowe i zagraniczne,
  • Realizacje kontraktów i utrzymanie relacji handlowych z klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Umiejętność skutecznego prowadzenie rozmów handlowych,
  • Sporządzanie oraz kontrola merytoryczna i formalna dokumentów handlowych,
  • Obsługa reklamacji,
  • Stałe monitorowanie rynku,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z handlem (minimum 3 lata w tym na rynkach zagranicznych min. 1 rok),
  • Mile widziane doświadczenie w branży recyklingowej, złomów metali nieżelaznych i żelaznych (w szczególności Al.),
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego i/ lub j. włoskiego w swobodnej komunikacji,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz podtrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Silna motywacja, potencjał i chęci do rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programów MS WORD, MS EXEL oraz Pakietu OFFICE, programu Symfonia Handel.

Oferujemy

  • Ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • Regularność i terminowość wypłat,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie firmy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Solidne wsparcie we wdrożenie się w obowiązki,
  • Profesjonalne szkolenie z techniki i instrumentów zabezpieczeń przed ryzykiem zmian cen metali w oparciu o giełdy LME,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń i awansów zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.