Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Host / Hostessa

Host / Hostessa

Randstad Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Targówek, 2024-03-01

Oferta przeniesiona archiwalna

Poszukujesz pracy dodatkowej na weekend?

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną oraz dynamiczną i potrafisz budować trwałe relacje z klientami, zapraszamy do aplikowania!

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek
oferujemy
  • stawkę godzinową w wysokości 32zł/h brutto + premia sprzedażowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • szkolenie i wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
  • pracę w dniach 16-17 lutego z możliwością przedłużenia współpracy
  • praca w godzinach 15:00-21:00
zadania
  • przedstawianie i szczegółowe umawianie oferty
  • dbanie o wizerunek firmy i porządek w miejscu pracy
  • kontakt z klientem
oczekujemy
  • pozytywnego nastawienia i entuzjazmu
  • komunikatywnej znajomości j. polskiego
  • mile widziani studenci fizjoterapii i AWF