Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. Sprzedaży

Netronix Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-20

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Prowadzenie rozmów z inżynierami z działów rozwoju, obecnych i potencjalnych odbiorców
  • Budowanie długofalowych relacji B2B
  • Dobieranie parametrów modułów elektronicznych w zależności od potrzeb odbiorców
  • Tworzenie ofert sprzedaży
  • Tworzenie specyfikacji technicznych produktów
  • Nadzór nad realizacją zamówień
  • Wsparcie techniczne projektów
  • Uczestniczenie w negocjacjach cenowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika, elektrotechnika, informatyka, itp.)
  • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu elektroniki
  • Znajomość j. Angielskiego na poziomie minimum B1
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia - Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny