Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier Sprzedaży - Doradca Techniczny

Inżynier Sprzedaży - Doradca Techniczny

LeasingTeam Professional, pomorskie / Gdańsk, 2020-11-06

Oferta przeniesiona archiwalna
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0035885
Zakres obowiązków:
  • Doradztwo techniczne z zakresu oferowanych rozwiązań firmy;
  • Udział w targach branżowych;
  • Rozwijanie relacji biznesowych z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie relacji z nowymi parnerami;
  • Bezpośrednie spotkania z klientami;
  • Przygotowywanie ofert.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku mechanika i budowa maszyn (wiedza z zakresu mechaniki jako warunek konieczny);
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Zorientowanie na cel i dążenie do realizacji założonych wyników;
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania partnerskich relacji biznesowych;
  • Znajomość j. angielskiego min. na poziomie B2.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Auto służbowe również do użytku prywatnego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych,

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl