Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier Sprzedaży ds. efektywności energetycznej w przemyśle

Inżynier Sprzedaży ds. efektywności energetycznej w przemyśle

Praca.pl Sp. z o.o., mazowieckie / Ożarów Mazowiecki, 2024-03-06

Oferta przeniesiona archiwalna

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za własny plan sprzedaży, kontakt z kluczowymi graczami rynku oraz doradztwo indywidualne. Zajmie się projektowaniem technicznym, audytami energetycznymi, wycenami oraz koordynacją projektów i negocjacjami.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie technicznych rozwiązań zmniejszających zużycie energii,
  • Prowadzenie audytów energetycznych i analiz zużycia mediów,
  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych, negocjacje i wyceny,
  • Nadzór nad montażem instalacji energetycznych,
  • Dopasowywanie działań do polskiego rynku energetycznego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie w dziedzinie energetyki lub pokrewnej,
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako projektant lub audytor energetyczny,
  • Znajomość technologii, rynku energetycznego i przepisów prawnych w tej branży.
  • Umiejętność kosztorysowania i budżetowania,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość AutoCAD, Excel, Word.
Pracodawca oferuje:
  • Wynagrodzenie na umowę B2B z premiami kwartalnymi za wyniki sprzedażowe,
  • Służbowe auto,
  • Odpłatne wolne dla kontraktorów B2B,
  • Kartę Multisport,
  • Pakiet medyczny z 50% dofinansowaniem od firmy.