Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier Sprzedaży

Inżynier Sprzedaży

ProMinent Dozotechnika Sp.z o.o., śląskie / Katowice (okolice), 2020-10-29

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Mirkowie wiodący producent pomp dozujących oraz systemów uzdatniania i dezynfekcji wody poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice (okolice)

Miejsce pracy: Katowice (okolice) lub teren woj. Śląskiego

Kraków (okolice) lub teren woj. Małopolskiego

Obowiązki:
  • Promocja i sprzedaż produktów, systemów wśród klientów spółki ProMinent,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla użytkowników i projektantów,
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji branżowych.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: mechanika, automatyka, inżynieria środowiska, inżynieria chemiczna, chemia,
  • Znajomość technologii uzdatniania wody i/lub procesów przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność przygotowania założeń projektowych, dokumentacji, ofert dla inwestycji,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu, rzetelność i zaangażowanie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany) lub niemieckiego,
  • Pożądana znajomość środowiska CAD,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych w obszarze woj. Śląskiego i Małopolskiego,
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + premia,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w kraju i zagranicą),
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wsparcie zespołu i miłą atmosferę pracy.