Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier wsparcia technicznego

Inżynier wsparcia technicznego

Tajfun Poland Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-15

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3768432, z dnia 2020-10-15

Jesteśmy nowoczesną firmą z branży pomp przemysłowych, należymy do międzynarodowej grupy TDF

z siedzibą główną w Hiszpanii

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Doradztwo techniczne klientom firmy
  • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Zarządzanie magazynem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowy atutem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.