Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Junior Menedżer zespołu sprzedaży

Junior Menedżer zespołu sprzedaży

Aviva Sp. z o.o., zachodniopomorskie / Szczecin,Goleniów, Pyrzyce, 2018-03-07

Oferta przeniesiona archiwalna
Firma proponująca nowoczesne rozwiązania ubezpieczeniowe.
Miejsce pracy: Szczecin,Goleniów, Pyrzyce
Opis stanowiska:
  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • współpraca z menadżerem w zakresie realizacji planu sprzedaży zespołu
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
  • dbałość o jakość sprzedaży
Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji
  • wyższe wykształcenie
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność
  • dobre nastawienie do pracy z ludźmi
Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • dobra atmosfera pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem przycisku:

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/junior-menedzer-zespolu-sprzedazy_1921703.html

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”