Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Junior Top Account Manager

Junior Top Account Manager

T-Mobile Polska S.A. , mazowieckie / Warszawa, 2020-11-19

Oferta przeniesiona archiwalna
Warszawa
Czego możesz
się spodziewać?

Jeżeli współpraca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Razem będziemy rozwijać sprzedaż nowoczesnych technologii na polskim rynku.

Zadania, które
na Ciebie
czekają:
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb naszych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych z segmentu klientów strategicznych oraz Public
  • Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych (telefonii komórkowej, transmisji danych, dostępu do internetu, Data Center, Cloud, stacjonarne usługi głosowe, usługi Security) w ramach swojego portfela klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i celów biznesowych w ujęciu kwartalnym
  • Współodpowiedzialność za obsługę posprzedażową oraz wspieranie terminowego dostarczania produktów i usług przypisanym klientom
  • Organizowanie szkoleń i prezentacji dotyczących usług i produktów dla klientów
  • Wzmacnianie pozycji i wizerunku naszej marki na polskim rynku
  • Dzielenie się wiedzą i swoim doświadczeniem z zespołem licząc na to samo z naszej strony
  • Udział w konferencjach, meet-upach i spotkaniach branżowych
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych do klientów strategicznych (klienci z sektora Public/duże korporacje) poparte sukcesami
  • Jesteś komunikatywny/-a, a negocjacje z klientem nie są Ci obce
  • Znajomość przepisów PZP będzie dodatkowym atutem
  • Jesteś zaangażowany/-a i zmotywowany/-a w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Nie kierujesz się schematami, myślisz pozytywnie, nieszablonowo, oraz dbasz o utrzymanie pozytywnych relacji z klientem
  • Jesteś nastawiony/-a na sukces zarówno swój jak i całego zespołu J
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiających swobodną komunikację
  • Posiadasz czynne prawo jazy kat. B
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...