Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer / Kasjerka (Bufetowy / Bufetowa)

Kasjer / Kasjerka (Bufetowy / Bufetowa)

Dussmann Polska Sp.z o.o. , warmińsko-mazurskie / Olsztyn, 2020-10-05

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Olsztyn

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Olsztynie zatrudni osoby na stanowisko:

Kasjer/ka (Bufetowa/y) (pół etatu)

Zostaw kontakt do siebie - APLIKUJ!

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 507 045 453

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pół etatu (po 2 miesiącach współpracy)
  • Dogodne godziny pracy (11:00 – 15:00)
  • Stabilne zatrudnienie – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Darmowy posiłek w trakcie pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Zadania:
  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
  • Sprzedaż posiłków oraz towarów handlowych
  • Rozliczanie gotówki na koniec zmiany
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Zarządzanie narzędziami niezbędnymi w sprzedaży posiłków i towarów handlowych
Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej
  • Mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności