Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka

INTERSPORT Polska S.A., małopolskie / Kraków, 2020-10-31

Oferta przeniesiona archiwalna

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Nasza oferta:

  • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
  • stabilność zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

Twoje zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z obowiązującymi standardami
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS
  • rozliczanie kasy i przygotowanie wpłat do banku
  • dbanie o wygląd salonu
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej i terminali POS
  • otwartość i zorientowanie na klienta
  • uśmiech, optymizm i chęć do działania
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem