Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer na stacji paliw

Kasjer na stacji paliw

Randstad Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Ursynów, 2024-03-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Szukasz pierwszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych? Nie straszna ci praca z ludźmi?

Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Doświadczenie nie jest wymagane!

Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów
oferujemy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stawkę miesięczną w wysokości 4300- 5200 zł brutto (podstawa + dodatki)
  • pracę zmianową (7-19, 19-7)
  • system premiowy od pierwszego dnia pracy
  • pakiet benefitów (m.in karta multisport, opieka medyczna)
  • pełne wdrożenie do pracy
zadania
  • obsługa klienta
  • przygotowanie produktów z oferty gastronomicznej
  • dbanie o porządek i czystość na stacji
  • przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru
oczekujemy
  • książeczki/orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta