Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer/sprzedawca

Kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu, zachodniopomorskie / Kołobrzeg, 2020-10-09

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/20/1116
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, wykładanie towaru na półki sklepowe, przyjmowanie towaru, sprawdzanie dat przydatności, dbanie o porządek w sklepie i jego obrębie. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-15, 16-23, również w soboty i niedziele. Dźwiganie do 12 kg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Wymagania inne:

2 m-ce doświadczenia w pracy w zawodzie sprzedawcy w ostatnich 2 latach

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu