Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Key Account Manager-dział exportu

Key Account Manager-dział exportu

Aryzta POLSKA Sp. z o.o., mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki , 2020-10-08

Oferta przeniesiona archiwalna

 DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

M-ce pracy: Grodzisk Mazowiecki

umowa na czas określony – zastępstwo

WYMAGANIA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok, mile widziane w branży spożywczej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego mile widziana
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonała organizacja pracy własnej, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętności organizacyjne, planowanie i określanie priorytetów
ZADANIA NA STANOWISKU
  • Realizacja założonego budżetu sprzedaży dla podległych klientów
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży na rynki exportowe
  • Utrzymanie kontaktu z partnerami handlowymi
  • Nadzór nad płatnościami od klientów
  • Koordynacja procesu zawierania umów z klientami
  • Analiza danych dotyczących rynku oraz tendencji cenowych

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na pełen etat na czas określony w celu zastępstwa pracownika
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej
  • Atrakcyjny system premii
  • Dofinasowanie do nauki i szkolenia
Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Hiestand Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).