Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Key Account Manager (j. włoski)

Key Account Manager (j. włoski)

Kloepfel Global Sales , mazowieckie / Warszawa, 2020-11-05

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
WYMAGANIA:
  • znajomość języka włoskiego na poziomie B2/C1,
  • min. 3 lata doświadczenie w handlu międzynarodowym (sprzedaż hurtowa),
  • silna motywacja,
  • umiejętność szybkiego wdrażania się w nowe środowisko, uczenia się nowych rzeczy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne.
ZADANIA:
  • prowadzenie sprzedaży hurtowej na rynku międzynarodowym.
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 5000 zł netto,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • wysokie prowizje.