Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Key Account Manager (Specjalista ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów)

Key Account Manager (Specjalista ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów)

Eveo Sp. z o. o., małopolskie / Kraków, 2021-01-11

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 4096737, z dnia 2021-01-11

Eveo Sp. z o. o.

Jesteśmy nowoczesną firmą IT zajmującą się tworzeniem innowacyjnych systemów dedykowanych dla przemysłu i transportu. Produkujemy także przemysłowe komputery PCBA dla klientów z różnych sektorów i branż. Nasze produkty wykorzystywane są przez firmy z Polski jak i międzynarodowe korporacje na niemal wszystkich kontynentach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnej osoby, której zadaniem będzie stworzenie oraz rozwój kanałów sprzedaży w nowo tworzonym w Eveo dziale elektroniki przemysłowej.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • stworzenie i rozwój kanałów sprzedaży dla nowo powstającego działu w firmie
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w Polsce i za granicą
  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi aktywnymi klientami
  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków handlowych
  • udział w spotkaniach handlowo-biznesowych
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych Klientów i działań konkurencji
  • analiza potrzeb klientów oraz śledzenie trendów rynkowych

Wymagania

  • doświadczenie w branży IT lub w zakresie sprzedaży elektroniki przemysłowej
  • znajomość zagadnień związanych z elektroniką, komputerami, automatyką przemysłową
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • organizacja pracy, terminowość i sumienność
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • wykształcenie techniczne będzie atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat), stałe godziny pracy
  • pracę w siedzibie firmy z aktywnym wsparciem Menedżerów Produktów
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy
  • szerokie możliwości rozwoju, w tym współtworzenie nowego działu w firmie
  • możliwość wpływu na strategiczne decyzje podejmowane w firmie
  • kurs języka angielskiego (zajęcia z lektorem)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole