Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Key Account Manager

Key Account Manager

Intelek spol s.r.o. Oddział w Polsce, warmińsko-mazurskie / , 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma INTELEK jest największym dostawcą komponentów sieciowych i technologii telekomunikacyjnych w Czechach i na Słowacji. Oprócz sprzedaży własnej technologii okablowania miedzianego oraz światłowodowego, firma oferuje: kompletne rozwiązania sieci lokalnych, zapewniając wsparcie techniczne, doradztwo i organizację szkoleń.

Centrala firmy Intlek mieści się w Brnie w Czechach- firma posiada oddziały w Polsce oraz na Słowacji, poprzez swoich partnerów biznesowych w 8 innych krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Polsce poszujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera szczególnie na województwa: pomorskie, zachodniopomorskie oraz wielkopolskie.

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż produktów marki SOLARIX
  • Obsługa aktualnej bazy klientów oraz budowanie własnego portfolio klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i kalkulacji cenowych
  • Wdrażanie projektów marketingowych
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Pracę home office od poniedziałku do piątku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • Wsparcie firmy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach działu sprzedaży,
  • Szkolenie z zakresu produktów, systemu i sprzedaży,
  • Interesującą pracę w kameralnym i przyjaznym zespole,
Wymagania:
  • Znajomość rozwiązań okablowania strukturalnego poparta min. rocznym doświadczeniem zawodowym
  • Niezbędne jest doświadczenie w branży tele-technicznej,
  • Znajomość rynku w branży tele - technicznej i instalacji niskoprądowych,
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Doświadczenie w zakresie spotkań biznesowych z klientami,
  • Silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy KAT B,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Zaletą będzie doświadczenie w sprzedaży okablowania strukturalnego oraz wykształcenie techniczne.