Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Apteki

Kierownik Apteki

Klient portalu Praca.pl, mazowieckie / Warszawa - Ursynów, 2020-10-27

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3784383, z dnia 2020-10-27

Klient portalu Praca.pl

Poszukuje do swojego zespołu Kierownika Apteki.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Ursynów

Opis stanowiska

  • zarządzanie Zespołem Aptecznym
  • odpowiedzialność za wynik finansowy Apteki
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Apteki
  • dbałość o standardy sieci

Wymagania

  • wykształcenie farmaceutyczne
  • samodzielność i skuteczność w działaniu
  • otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
  • znajomość prawa farmaceutycznego oraz obsługi programu KAMSOFT
  • dyspozycyjność oraz obowiązkowość

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez okresu próbnego)
  • motywujący system premiowy
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • benefity