Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik działu / Doradca techniczny w zakresie serwisu pojazdów

Kierownik działu / Doradca techniczny w zakresie serwisu pojazdów

Schwarzmüller Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Błonie koło Warszawy, 2020-10-29

Oferta przeniesiona archiwalna

z siedzibą w Błoniu,

poszukuje profesjonalnej, dynamicznej Osoby

Miejsce pracy: Błonie koło Warszawy
Zadania:
  • zarządzanie, doradztwo, obsługa i opieka partnerów serwisowych w zakresie
    usług serwisowych oraz sprzedaży części zamiennych,
  • wsparcie techniczne dla partnerów serwisowych,
  • wsparcie i komunikacja między partnerami a zakładami produkcyjnymi,
  • pozyskiwanie nowych partnerów oraz aktywna rozbudowa obszaru działania,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej wg odpowiednich procedur,
  • realizacja planów i strategii Firmy Schwarzmüller.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne/handlowe/ preferowane wyższe techniczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność,
  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. B1
  • gotowość do podróżowania,
  • doświadczenie w branży pojazdów ciężarowych (użytkowych) będzie
    dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne ramowe warunki wynagrodzenia,
  • stałe godziny pracy,
  • auto służbowe do dyspozycji,
  • telefon służbowy,
  • ciekawą pracę w europejskim przedsiębiorstwie,
  • dużą samodzielność działania.