Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik działu ofertowania

Kierownik działu ofertowania

NES Global Talent, śląskie / Chorzów, 2020-11-18

Oferta przeniesiona archiwalna

NES Global Talent specjalizuje się w rekrutacji dla firm z sektorów budownictwa, nafty i gazu, energetyki, produkcji i property. NES na świecie posiada 45 biur w 28 krajach, firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008, jest laureatem wielu międzynarodowych nagród, zatrudnia ponad 500 doświadczonych konsultantów. Obecnie do odziłu w Warszawie prowadzimy rekrutacje na stanowiska konsultantów i młodszych konsultantów.

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków
  • Analiza i przygotowywanie ofert dla polskich klientów,
  • Współpraca z Działem Technicznym i Produkcyjnym,
  • Pozyskiwanie i analiza ofert podwykonawców,
  • Zarządzanie zespołem ofertowym,
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych i relacji biznesowych z inwestorami i dostawcami w realizacjach w branżach energetyki konwencjonalnej, przemysłu ciężkiego, Oil & gas.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego - częste kontakty z obcokrajowcami,
  • Umiejętność przygotowywania i realizowania procesu ofertowego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duże możliwości rozwoju, wpływ na tworzenie Działu Ofertowego,
  • Pełen pakiet socjalny oraz atrakcyjny system premiowy
  • Miejsce pracy: Chorzów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.