Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik działu sprzedaży

Kierownik działu sprzedaży

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K., warmińsko-mazurskie / Olsztyn, 2020-11-11

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i uzywanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Główne zadania:
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży samochodów,
  • Budowanie wizerunku i marki firmy na lokalnym rynku,
  • Zarządzanie jakością obsługi Klienta,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Nadzór nad formalną stroną zawieranych transakcji oraz jakością danych zawartych w CRM,
  • Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze,
  • Współpraca z Działem Marketingu w realizacji wydarzeń marketingowych i PR-owych.
Oczekiwania względem kandydata:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży,
  • Udokumentowanych sukcesów w obszarze sprzedaży,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 10 osobowym),
  • Orientacji na klienta i na realizację celów sprzedażowych,
  • Umiejętności analizowania sytuacji i planowania w krótko i długoterminowej perspektywie,
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach związanych z branżą motoryzacyjną, na stanowisku kierowniczym oraz znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego.
Osoba na tym stanowisku otrzyma:
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego,
  • Umowę o współpracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Pracę w młodym, doświadczonym i zmotywowanym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.