Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik działu sprzedaży

Kierownik działu sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu, pomorskie / Sztumskie Pole, 2024-02-27

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Miejsce pracy: Sztumskie Pole
Numer: StPr/24/0047
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i kontrola realizacji zamówieńNegocjowanie warunków sprzedażyPlanowanie i realizacja sprzedażyTworzenie strategii działań handlowych we współpracy z innymi działamiObsługa zamówień publicznychWystawianie oraz wprowadzenie faktur do systemuNadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów pomiędzy biurem, a produkcją,Bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa stałych i nowych klientów,Wspieranie procesu sprzedażyInne zadania, wynikające z pracy działu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

- minimum dwuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży- umiejętność samodzielnego logicznego myślenia i rozwiązywania problemów- orientacja na klienta- dobra znajomość programów Microsoft Office

Miejsce pracy:

Sztumskie Pole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu