Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Działu Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży

SEDAR S.A., lubelskie / Międzyrzec Podlaski, 2024-03-21

Oferta przeniesiona archiwalna

SEDAR S.A. w Międzyrzecu Podlaskim

zatrudni pracownika na stanowisko:

Siedziba firmy: Międzyrzec Podlaski
OPIS STANOWISKA:
  • Zarządzanie Działem Sprzedaży
  • Realizacja polityki sprzedażowej firmy oraz planów handlowych
  • Zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  • Efektywne planowanie i zarządzanie surowcem oraz współpraca ze strukturami produkcyjnymi w zakresie planowania i realizacji zamówień
  • Nadzór nad bilansem produkcyjno-sprzedażowym
  • Udział w tworzeniu i realizacji budżetu handlowego
  • Efektywna współpraca ze strukturami handlowymi grupy oraz pozostałymi działami firmy
WYMAGANIA:
  • Pasja do handlu
  • Ukierunkowanie na potrzeby klientów i realizację wyznaczonych celów
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
OFERUJEMY:
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
  • Ciekawy pakiet socjalny: talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży, karta Multisport, pakiet medyczny itp.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27081997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zm.