Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik / Kierowniczka Projektu Sprzedaży z językiem niemieckim

Kierownik / Kierowniczka Projektu Sprzedaży z językiem niemieckim

Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp. j., lubelskie / Lubartów, 2020-10-08

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3712440, z dnia 2020-10-08

Jesteśmy największą w Polsce drukarnią opakowań oraz producentem tektury falistej ze 100% udziałem kapitału polskiego. Dzięki odważnej wizji staliśmy się liderem w branży poligraficznej. Stale dążymy do umocnienia naszej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: lubelskie / Lubartów

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa Klientów na rynku niemieckim,
  • Kontakt z Klientami firmy i opieka nad ich projektami,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych oraz utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi kontrahentami,
  • Przygotowanie ofert handlowych, opracowanie zamówień,
  • Sporządzanie ofert i zamówień w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klientów,
  • Poszukiwanie nowych potencjalnych Klientów,
  • Analiza otoczenia konkurencyjnego

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego pozwalającej na swobodną komunikację - min. B2- warunek konieczny (rozmowy i negocjacje z klientami, korespondencja),
  • Co najmniej roku doświadczenia w obsłudze klienta,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych i otwartości na nowe wyzwania,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej,
  • Samodzielności, rzetelności, orientacji na wyniki,
  • Gotowości do zagranicznych podróży służbowych i reprezentowania firmy podczas spotkań z klientami,
  • Dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS Office,
  • Znajomości innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • Entuzjazmu i zaangażowania,
  • Chęci rozwoju.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Szkolenia podnoszące kompetencje,
  • Pracę przy ciekawych i wymagających projektach,
  • Stabilne zatrudnienie, wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,

Wynagrodzenie

Od 10000 PLN