Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Lodziarnio-Kawiarni

Kierownik Lodziarnio-Kawiarni

Grycan, opolskie / Nysa, 2020-12-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3985173, z dnia 2020-12-07

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 16 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 150 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, blisko 1500 pracowników, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!

Do naszej nowo powstającej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Dekada w Nysie poszukujemy Kierownika Lodziarnio-Kawiarni

Miejsce pracy: opolskie / Nysa

Opis stanowiska

  • kierowanie zespołem pracowników - organizowanie pracy, planowanie zatrudnienia, rekrutacja, rozliczanie czasu pracy, motywowanie, wdrażanie nowych pracowników
  • zarządzanie Lodziarnio-Kawiarnią - zapewnienie realizacji celów sprzedażowych, rozliczanie dziennej sprzedaży, raportowanie, zamykanie punktu
  • dbanie o wysokie standardy obsługi Gości i wizerunek Lodziarnio-Kawiarni

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w gastronomii na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z klientem
  • zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • benefity m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Pracowniczy Program Emerytalny
  • zniżki na pyszne produkty
  • pracę w przyjaznej atmosferze