Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik placówki

Kierownik placówki

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim, warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński, 2020-10-24

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/20/0486
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: sprawne, efektywne i zgodne z procedurami zarządzanie oddziałem oraz zespołem sprzedażowym, budowanie długotrwałych relacji z Klientami opartych o analizę potrzeb i oczekiwań oraz monitorowanie zadowolenia Klientów z wizyty w oddziale, wsparcie podległych pracowników w bieżącej działalności, rekrutację pracowników do oddziału, realizację wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych, doskonalenie kompetencji własnych oraz podległych pracowników, planowanie oraz realizowanie zadań wynikających z zakresu zarządzania ryzykiem operacyjnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: zarządzanie zespołem
Uprawnienia: empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Uprawnienia: kreatywność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie w bankowości[Umiejętność 1] : odpowiedzialność za realizację określonych celów miesięćznych: ilościowych i jakościowych[Inne] : MINIMUM 2 LATA PRACY NA STANOWISKU KIEROWNICZYM

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim