Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Regionalny ds. merchandisingu i audytów

Kierownik Regionalny ds. merchandisingu i audytów

Modus Sp. z o.o. Sp. Kom. , wielkopolskie / , 2020-09-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Agencja Merchandisingowa.

Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.

MODUS – lider na rynku wsparcia sprzedaży - merchandising, outsourcing sił sprzedaży, audyty, personel tymczasowy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik Regionalny ds. merchandisingu i audytów.

Zakres obowiązków

  • koordynacja zespołu merchandiserów i audytorów, bieżące szkolenia i rekrutacje
  • współpraca ze strukturą terenową
  • koordynacja zatrudnienia nowych pracowników i procesu rozliczania wynagrodzeń
  • bieżące raportowanie i rozliczanie projektów
Wymagania:

Idealny kandydat to osoba:

  • posiadająca doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • posiadająca praktyczną wiedzę z zakresu merchandisingu i audytów
  • lubiąca kontakt z klientami i potrafiąca budować długofalowe relacje z nimi
  • posiadająca czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowa do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem rynku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • wsparcie przełożonego oraz zespołu Modus
  • narzędzia: nowy samochód, telefon, komputer, karty sportowe, karty medyczne