Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Regionalny

Kierownik Regionalny

Zachodniopomorska SKOK, lubuskie / Drezdenko, 2024-04-16

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby

na stanowisko:

Praca mobilna na terenie: Drezdenko, Barlinek, Choszczno
Zadania:
  • inicjowanie, monitoring i wsparcie działań pro sprzedażowych,
  • współpraca z pracownikami oddziałów w zakresie udzielania pożyczek,
  • monitoring postępów w realizacji celów sprzedażowych
  • motywowanie i podnoszenie kwalifikacji pracowników oddziałów w zakresie obsługi klienta i sprzedaży,
  • analiza otoczenia rynkowego, potrzeb i oczekiwań Klientów, optymalizacja procesu sprzedaży
  • przygotowywanie sprawozdań z podejmowanych działań
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
  • wysokie umiejętności interpersonalne, dyspozycyjność i kreatywność
  • zdecydowanie i nastawienie na osiąganie ustalonych celów,
  • samodzielność i skuteczne zarządzanie czasem w pracy
  • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),
Oferujemy:
  • interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o 30 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii sprzedażowej
  • nagrody roczne,
  • szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne
Oferty pracy prosimy zaopatrzyć w zapis wyrażający wyraźną dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową w procesie rekrutacji:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo Kredytową moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że Administrator danych udostępnił mi wszelkie informacje na temat przetwarzania moich danych osobowych określone w art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku”