Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Salonu Własnego

Kierownik Salonu Własnego

PLAY, wielkopolskie / Poznań, 2020-10-28

Oferta przeniesiona archiwalna
Poznań

Twoje zadania:
  • Realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych
  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur Play
  • Planowanie i organizowanie pracy
  • Delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • Coaching i motywowanie podległego zespołu
  • Nadzór nad powierzonym mieniem

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w punkcie sprzedaży bezpośredniej
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Jesteś nastawiony na cel
  • Masz umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
  • Znasz przepisy prawa pracy
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie

Zobacz jak wygląda praca w Play
Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jestesmy profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludzmi.
Zapraszamy!
Korzyści dla Ciebie
  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (sky is the limit)
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Zaplanowana ścieżka kariery i możliwość awansu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Imprezy integracyjne
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenia na życie
„Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Taśmowa 7 (dalej „P4”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.play.pl/oi/w