Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Salonu

Kierownik Salonu

CHYLIŃSCY Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-28

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3779976, z dnia 2020-10-28

Autoryzowany dealer Volkswagen Chylińscy zatrudni:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Szkolenie i podnoszenie kwalifikacji działu handlowego
  • Budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Aktywna współpraca z działami obsługi posprzedażnej
  • Ścisła współpraca z Importerem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się sprzedażą samochodów
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Znajomość pakietu Office, programów CRM
  • Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej i rynku sprzedaży samochodów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji i rozwój osobisty
  • Pracę w renomowanej marce