Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Sklepu Odzieżowego

Kierownik Sklepu Odzieżowego

Caterina, śląskie / Katowice, ul. 3-go Maja, 2024-03-25

Oferta przeniesiona archiwalna
Firma NAL producent
ekskluzywnej odzieży damskiej zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: SALON CATERINA Katowice, ul. 3-go Maja

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie salonu
  • efektywne zarządzanie salonem i kierowanie podległym zespołem
  • realizacja założonych budżetów i kontrola wskaźników
  • profesjonalna obsługa klientów zgodna ze standardami firmy
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i komunikacji w salonie
  • dbałość o profesjonalną ekspozycję towaru i wizerunek salonu
  • przygotowywanie raportów i współpraca z innymi salonami oraz z centralą
  • dbałość o wizerunek marki na rynku lokalnym
  • obsługa systemu kasowego i komputera
  • planowanie grafików
Nasze wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem oraz personelem
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność motywowania pracowników
  • wysoki standard obsługi klienta
  • kreatywność i pasjonowanie się modą
  • umiejętność czytania i analizowania raportów sprzedażowych
  • dynamizm w działaniu otwartość i komunikatywność
  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka obcego będą dodatkowymi atutami
Oferujemy:
  • umowa o pracę – cały etat
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • poznanie zaawansowanych standardów pracy w ekskluzywnym salonie odzieżowym
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • pakiet szkoleń
Benefity:
  • zniżki na firmowe produkty
  • elastyczny czas pracy
  • kawa/herbata
  • spotkania integracyjne.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.