Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Sklepu

Kierownik Sklepu

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o., małopolskie / Kraków Floriańska, 2020-10-29

Oferta przeniesiona archiwalna

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 300 sklepów w Europie, USA, Kanadzie i Nowej Zelandii.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków Floriańska
Zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem (5-6 osób)
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie, obroty sklepu i wskaźniki
  • dbanie o odpowiednią prezentację towaru
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci handlowej
  • znajomość zasad VM mile widziana
  • umiejętność motywowania pracowników
  • znajomość języka angielskiego, znajomości innych języków będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • pakiet MyBenefit oraz Karta Multisport
  • szkolenia
  • duże zniżki pracownicze na nasz asortyment
  • możliwość rozwoju
Do CV proszę załączyć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”