Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Sprzedaży (budownictwo ogólne)

Kierownik Sprzedaży (budownictwo ogólne)

NES Global Talent, opolskie / Opole, 2020-11-01

Oferta przeniesiona archiwalna

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 33 krajach z 60 biur w branżach: Budownictwo, Life Science, Produkcja i Technologie, Energetyka i paliwa.

Dla naszego Klienta z branży budowlanej - generalnego wykonawcy, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie procesem sprzedaży usług związanych z inwestycjami budowlanymi, realizacja planów sprzedażowych.
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów dla firmy.
  • Uczestnictwo w bezpośrednich negocjacjach z Inwestorem.
  • Ścisła współpraca z współpracownikami z działu wycen, prawnego, realizacji.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Udział w procesie ofertowania.
  • Uzgadnianie warunków handlowych i warunków umowy ze Zleceniodawcą.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Terminowe raportowanie statusu wykonanych prac bezpośredniemu przełożonemu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane).
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Sieć kontaktów wśród biur projektowych, generalnych wykonawców i inwestorów.
  • Znajomość rynku budowlanego.
  • Umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa ogólnego.
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia sprzedażowa.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy.
  • Pakiet benefitów pracowniczych: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kursy językowe.