Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Sprzedaży ds. Sieci Handlowych

Kierownik Sprzedaży ds. Sieci Handlowych

Kronospan, opolskie / Strzelce Opolskie, 2020-12-13

Oferta przeniesiona archiwalna
Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Obsługa kluczowych klientów międzynarodowych sieci DIY na terenie Polski;
  • Sprzedaż produktów marki Kronospan – panele podłogowe lakierowane/laminowane/SPC, panele ścienne, sklejka, płyta OSB, MDF, blaty kuchenne i akcesoria;
  • Odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych podległego zespołu;
  • Organizacja i udział w targach branżowych oraz akcjach promocyjnych;
  • Wprowadzanie nowości produktowych;
  • Analiza i monitoring działań konkurencji;
  • Podejmowanie decyzji w zakresie reklamacji;
  • Współpraca z działem logistyki oraz działem planowania produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia handlowego w obszarze współpracy z sieciami DIY;
  • Predyspozycji managerskich i doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Gotowości do świadczenia pracy w Strzelcach Opolskich i odbywania licznych podróży służbowych;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Odpowiedzialności, dokładności, terminowości.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Możliwość praktycznego wykorzystania umiejętności kierowniczych i sprzedażowych, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami;
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.