Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Kierownik Sprzedaży Regionalnej

SEMPRE Farby Sp. z o.o., podlaskie / , 2018-06-05

Oferta przeniesiona archiwalna
na woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
  • realizacja planów sprzedaży
  • przygotowanie ofert i negocjacje handlowe
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • współpraca z architektami oraz konserwatorami zabytków
  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • wykształcenie min. średnie
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
Firma oferuje:
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • grupowe ubezpieczenie PZU
  • prywatna opieka medyczna
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-sprzedazy-regionalnej_1971047.html