Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik sprzedaży z językiem niemieckim

Kierownik sprzedaży z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o., śląskie / Katowice, 2020-11-13

Oferta przeniesiona archiwalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-23-59050

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika sprzedaży

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie pracą podległego zespołu (do 10 osób)
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami firmy
  • prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z klientami, sporządzanie umów i dokumentów handlowych
  • monitorowanie oraz analizowanie rynku
  • ścisła współpraca z zarządem firmy, niemiecką centralą firmy oraz z pozostałymi działami
Wymagania:
  • min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w branży technicznej
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość systemów informatycznych (mile widziane doświadczenie w pracy na systemie SAP)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, liderskie, organizacyjne oraz predyspozycje handlowe
Informacje dodatkowe:
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa oraz premia)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".