Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Zmiany

Kierownik Zmiany

INTERSPORT Polska S.A., małopolskie / Zakopane, 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Zakopane

Twoje zadania:

  • wsparcie kierownika salonu w realizacji planów sprzedażowych
  • planowanie i kontrola zadań podległego personelu
  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległy personel standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • wdrażanie nowych pracowników
  • otwieranie i zamykanie zmiany
  • dbanie o wygląd salonu
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta  (minimum 1 rok)
  • umiejętność współpracy i kierowania małym zespołem ludzi
  • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali POS oraz gospodarki magazynowej
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • komunikatywność, samodzielność, elastyczność
  • umiejętność dostosowania się do standardów pracy przyjętych w INTERSPORT Polska S.A.
  • znajomość branży sportowej mile widziana
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem

Nasza oferta:

  • umowa o pracę
  • dowolny wymiar godzin
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • wsparcie podczas wdrożenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)