Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konstruktor / Inżynier sprzedaży

Konstruktor / Inżynier sprzedaży

Graco Sp. z o.o., mazowieckie / Płochocin /k. Warszawy, 2020-10-27

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3774819, z dnia 2020-10-27

Graco Sp. z o.o. – producent specjalistycznych pojazdów, wyposażonych w maszyny robocze do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Płochocin /k. Warszawy

Opis stanowiska

  • samodzielne projektowanie pojazdów i maszyn oraz ich elementów,
  • przygotowanie dokumentacji i technologii produkcji pojazdów i maszyn,
  • przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • sprzedaż pojazdów i maszyn,
  • udział w targach branżowych,
  • działania marketingowe.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • silne predyspozycje do projektowania i sprzedaży,
  • bardzo duże zdolności interpersonalne i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej oraz handlowej,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • biegła obsługa komputera i znajomość programów komputerowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • bardzo ciekawą, samodzielną pracę w zgranym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.