Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant Contact Center

Konsultant Contact Center

CHYLIŃSCY Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-04

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3686775, z dnia 2020-10-04

Autoryzowany Dealer Volkswagen zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • telefoniczna obsługa infolinii salonu – inbound oraz outbound w ramach prowadzonych kampanii
  • wprowadzanie danych do systemu CRM
  • budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy
  • kontrola nad realizacją bieżących zadań
  • utrzymywanie standardów jakościowych obsługi klienta

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w działach Call Center lub obsługi Klienta będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwości pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie i sumienność wykonywanych zadań
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • komunikatywność
  • dobra dykcja i miły tembr głosu

Oferujemy

  • wynagrodzenie składa się z systemu motywacyjnego + podstawa
  • umowa o prace już od drugiego miesiąca pracy
  • możliwość podjęcia nowego wyzwania i rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy