Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant contact center

Konsultant contact center

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Wrocław, 2024-04-19

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1578
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie kompleksowej pomocy i wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów udzielanie informacji oraz odpowiedzi na pytania dotyczące produktów, usług, cen, dostępności, procedur, reklamacji itp. - rejestrowanie zgłoszeń w systemie CRM - przekazywanie zapytań do odpowiednich działów wewnątrz firmy, jeśli jest to konieczne, -zapewniając jednocześnie płynny przepływ informacji - działanie zgodnie z ustalonymi standardami obsługi klienta i procedurami firmy Głównym zadaniem będzie praca przy kanałach obsługowych (telefoniczny, mailowy, czatowy). Bez sprzedaży.Praca w godz. 6:30 - 22:00Oferta pracy dostępna w sali A
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształceniemin. średnie, staż pracy min. 6 miesięcy,umiejętność jasnego przekazywania informacji werbalnie i pisemnie,zrozumienie i empatyczne podejście do klientów,chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,szybka adaptacja do zmieniających się procesów,doświadczenie w obsłudze klienta,podstawowe umiejętności techniczne zw. z obsługą komputera i aplikacji,posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu